09-7416199


הפטיש 11, הוד השרון

צחי שוחט סיפו

מדריכים נוספים

אייל חי (tai si-heng) – האח הגדול של בית הספר. התלמיד הראשון.
עוסק באומנויות לחימה החל משנת  1993. בעגור לבן החל לעסוק  בשנת 1997, לאחר שכבר היה תלמיד של סיפו צחי שוחט עוד לפני שלימד עגור לבן. לאורך כל השנים וללא הפסקה, אייל נאמן לדרך ולעצמו ומהווה דוגמא אישית לתלמידים הרוצים לבחור באומנות כדרך לחיים. הוא רואה בהדרכה חלק בלתי נפרד מהדרך, עבר קורס מדריכים בווינגייט ופתח את סניף תל אביב של עגור לבן ישראל.
כמו במסורת הקדומה של אנשי עגור לבן, עוסק אייל גם ברפואה סינית ומוסמך כמטפל בכיר לטווי-נא. הוא מטפל בתל אביב ובפתח תקווה.

בשנת 2012, הוכר כמורה על ידי הארגון הבין-לאומי של עגור לבן, בראשותו של ג'אנג קאו ווא סיפו. 

פרטים על האימונים והטיפולים עם אייל, ניתן לקבל כאן.

טל צור
החל להתאמן בשנת 2000 בהיותו בן 13, היום הוא מהתלמידים הבכירים בבית הספר. עד הצבא התאמן באופן שוטף, ללא הפסקה ולא החמיץ סמינרים ואימונים מיוחדים. בצבא שירת כלוחם ביחידה קרבית ובסוף השירות חזר לאימונים במלא המרץ. לאחר שהשלים קורס מדריכים בווינגייט ועזר בהדרכה בבית הספר הראשי, הוא פתח את בית ספרו,סניף רעננה של עגור לבן ישראל.

בשנת 2012 הוכר כמורה על ידי הארגון הבין-לאומי של עגור לבן, בראשוו של ג'אנג קאו ווא סיפו.

פרטים על האימונים עם טל, ניתן לקבל כאן.

תום מור
החל להתאמן בשנת 2000 בהיותו בן 15, היום הוא המתלמידים הבכירים בבית הספר. מתאמן באופן שוטף כבר מההתחלה ואף תוך כדי תוך כדי שרות צבאי ביחידה קרבית. תם השלים קורס מדריכי אומנויות לחימה סיניות בווינגייט ועזר בהדרכת קבוצות שונות בבית הספר הראשי. הוא פתח את את בית ספרו, סניף שערי תקווה, של עגור לבן ישראל. 
כחלק אינטגרלי מדרכו באסכולת עגור לבן, תם בחר להתמחות ברפואה סינית ומטפל בקליניקה שבביתו בהוד השרון. 

בשנת 2012 הוכר כמורה על ידי הארגון הבין-לאומי של עגור לבן, בראשותו של ג'אנג קאו ווא סיפו.

פרטים על האימונים והטיפולים עם תם, ניתן לקבל כאן.

יוהן כהן

החל להתאמן באומנויות לחימה בילדותו והצטרף לאסכולת עגור לבן בשנת 2002. הוא משתתף פעיל בפעילויות השותפות של עגור לבן ישראל, בסמינרים, סדנאות ונסיעות לחו"ל. יוהן סיים בהצלחה קורס מדריכים בווינגייט ועוזר גם היום בהדרכה השותפת בבית הספר הראשי. הוא פתח את בית ספרו, סניף היישוב צופים, של עגור לבן.

בשנת 2012 הוכר כמורה על ידי הארגון הבין-לאומי של עגור לבן, בראשותו של ג'אנג קאו ווא סיפו.

פרטים על האימונים עם יוהן, ניתן לקבל כאן.

מדריכי בית הספר לוקחים חלק פעיל בכל פעילויותיו השוטפות של בית הספר – סמינרים, אימוני חוץ, הדרכות מיוחדות, אימונים עם בתי ספר אחרים, נסיעות אימונים להונג קונג. כמו כן הם עוזרים בהתנהלות השוטפת הכללית. הם כולם רואים בהוראה חלק מדרכם האישית ושמחים שנפלה בחלקם היכולת להמשיך להפיץ את השיטה.