09-7416199


הפטיש 11, הוד השרון

צחי שוחט סיפו

אומנויות לחימה ובריאות

אז מה ללמוד אצלנו?

קונג פו, טאי צ'י, או צ'י קונג ומדיטציה?

הנה לכם מדריך קצר לאומנויות הסיניות במרכז עגור לבן–  

קונג פו עגור לבן

היא אומנות לחימה דינמית מאוד הכוללת את כל מרחב הכלים הפיזיים והמנטליים הדרושים ללוחם. אם אתם מחפשים מסגרת שנותנת כושר גופני, גמישות, כח, זריזות, בעיטות, אגרופים, בריחים, הגנה עצמית, בטחון עצמי, תבניות לחימה, קרבות מגע מלא, הרי שאימוני הקונג פו מתאימים לכם – הם מתאימים לגברים, נשים וילדים מגיל 9.
קונג פו

טאי צ'י Min Loi Chum

היא אומנות לחימה במקורה, המתורגלת בקצב איטי ובימנו בעיקר כאומנות של בריאות ומודעות. אם אתם מחפשים תרגול רגוע, הוליסטי, מחזק ומרכך, המשלב תנועה, מחשבה, נשימה, תרגול בריא המלמד את האופן האופטימלי לתפקוד הגוף, עם מחשבה ופילוסופיה לחיים בריאים וחיוניים, תמצאו את מבוקשכם בשיעורים הטאי צ'י. הם מתאימים לכל גיל. תלמידים מתקדמים המעוניינים, יכולים ללמוד את השיטה גם כאומנות לחימה.
טאי צ'י

צ'י קונג ומדיטציה

הם שני תחומים הנלמדים יחדיו במרכז שלנו. הצ'י קונג הוא ענף תרגול בריאותי המשלב תנועות פשוטות, עם מחשבה ונשימה. אם אתם מחפשים כלי תרגול המביא לשקט פנימי, למודעות עצמית גבוהה, לחיבור לגוף ולבריאותו, להתפתחות פנימית ורוחנית, לשלווה, אושר פנימי וחוויית חיים עשירה, הצ'י קונג ייתן לכם את היכולת להגיע לכך. יחד עם המדיטציה המביאה לראייה פנימית צלולה השיעורים שלנו הם מסע פנימי אל הגוף והנפש.
צ'י קונג

אין צורך בידע מוקדם בשביל להצטרף, אתם מוזמנים לשיעור ניסיון ללא תשלום. התקשרו לפרטים נוספים.