09-7416199


הפטיש 11, הוד השרון

צחי שוחט סיפו

אודות מרכז עגור לבן

מורה ראשי:  סיפו צחי שוחט.  
מדריכים נוספים:  אייל חי, טל צור, מיתם גוברין, רני בן זאב, תם שוחט.

מרכז עגור לבן הוא מרכז ללימודי אומנויות הלחימה והבריאות הסיניות, לטיפולים, לסדנאות ולחוגים בתחום המודעות – גוף נפש.
בשנת 1998, סיפו (מורה בסינית) צחי שוחט פתח את "בית ספר עגור לבן ישראל" בהוד השרון והחל ללמד את אומנות הלחימה של אסכולת עגור לבן. לאחר שנים רבות של פעילות ומתוך התרחבות עיסוקו של צחי שוחט בתחומי הגוף-נפש הסיניים, נפתח בשנת 2017 מרכז עגור לבן במתכונתו הנוכחית – כמרכז הוליסטי המציע מגוון פעילויות רחב.

בפתיחת המרכז צחי גיבש למרחב אחד את כל תחומי העיסוק בהם הוא מתמחה – קונג פו עגור לבן, טאי צ'י Min Loi Chum, צ'י קונג, מדיטציה, הילינג סיני וריקוד האריה הסיני. מתוך תהליך אישי מעמיק של צחי עם עצמו נבע השילוב בין כל האומנויות למרחב אחד בו כל אחת מהן מקבלת את המקום שלה באופן שלם ומקצועי.

מרכז עגור לבן מעוצב ונעים ומשרה אווירה סינית. הוא ממוקם באזור שקט המאפשר ניתוק מהמולת היומיום. מגיעים אליו ילדים החל מגיל 9 ללימוד קונג פו ומבוגרים מעל גיל 80 ללימודי טאי צ'י וצ'י וקונג.  

במרכז קליניקה נעימה בה ניתן לקבל טיפולים במגוון תחומים. ניתן לשכור את הקליניקה לפי שעות, חצאי ימים, או ימים שלמים.

המרכז מארח סדנאות מגוונות בתחום הבריאות, המודעות, הרוח וטיפוח העצמי. ניתן לשכור את מרחב התרגול לפעילות שונות – חוגים, סדנאות, הרצאות וכו'. 

התחומים שאתם יכולים ללמוד אצלנו:

את השיעורים במרכז בהוד השרון, מעביר סיפו צחי שוחט בעזרתם הנאמנה והמקצועית של מדריכים מוסמכים, העוסקים באומנות באופן שוטף לאורך שנים. גם הם, כמוהו, רואים בהדרכה חלק בלתי נפרד מדרכם האישית.

בנוסף לשיעורים השבועיים, במהלך השנה מתקיימים סמינרים של סוף שבוע בתחום הקונג פו והטאי צ'י. מתקיימות סדנאות צ'י קונג לקהל הרחב ופעם בשנה נוסעת משלחת תלמידים לאימונים אצל מאסטר ג'אנג קואו-ווא בהונג הונג.    

אתם מוזמנים להשתתף ולהתרשם בשיעור ניסיון בכל אחת מהפעילויות שלנו, ללא תשלום!

לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטיכם או התקשרו אלינו 09-7416199.