09-7416199


הפטיש 11, הוד השרון

צחי שוחט סיפו

חדשות מרכז עגור לבן

פילוסופיה

הרוח החיונית – ג'ינג שן

טיפוח הרוח האנושית בעיניי הדאו הסיני. מה היא בכלל רוחניות? הידעתם שהרוח האנושית נוצרה מהרוח של היקום כולו? הידעתם שהרמוניה רוחנית מביאה להרמוניה גופנית, בריאות והגשמה עצמית. על כך במאמר, מאת צחי שוחט.

קרא עוד »

השיבה למקור הקיום – הכאוס הקדום

התהליך הרוחני של האדם על הארץ, קשור להתחברות שלו למקור הקיום. מה הוא אותו מקור על פי תפיסת הדאו הסינית? כיצד מתחברים אליו? ומה הכוונה בלשוב אליו. על כך במאמר. מאת צחי שוחט.

קרא עוד »

אדם – גוף, צ'י ורוח

מה הוא האדם ? גוף, צ'י ורוח. מה הם רבדים אלו? כיצד הם קשורים זה לזה? מה היא מהות הקיום שלהם? על כך ועל פי הפילוסופיה הסינית. מאת צחי שוחט.

קרא עוד »

ג'ואנג דזה – ספר החיים

ספרו השלם של ג'ואנג דזה – מהפילוסופים החשובים בתרבות הסינית. הוא מציג בו את הדאו בגיוון של סיפורים, מעשיות והגויות. בתרגום מאנגלית לעברית – צחי שוחט.

קרא עוד »

ארבעה מוקדי אנרגיה עקריים

ארבעת מוקדי האנרגיה העיקריים לעבודה פנימית – ניי גונג וצ'י גונג. דאן טיין, מרכזה לב, העין השלישית והבאי חוי- הכתר. מתוך קורס הילינג סיני פרח הלוטוס.

קרא עוד »

הדאו הצ'י והיצירה

מה הוא הצ'י? מה הוא מקור הבריאה? מה הוא תהליך הבריאה? זאת על פי הפילוסופיה הסינית. מתוך חוברת קורס הילינג סיני פרח הלוטוס.

קרא עוד »

שלושת האוצרות – San Bao

ג'ינג, צ'י, שן – תמצית, אנרגיה, רוח. שלושת מימדי האנרגיה בגוף האדם, על פי הרפואה הסינית. בתרגולי צ'י קונג הם אבני מפתח להבנת ההתפתחות האנרגטית הרוחנית. מתוך קורס הילינג סיני פרח הלוטוס.

קרא עוד »

למידע נוסף התקשרו לטלפון 09-7416199 או השאירו פרטים.