09-7416199


הפטיש 11, הוד השרון

צחי שוחט סיפו

טאי צ'י וצ'י קונג

חמש הפאזות

חמש הפאזות הן תפישה סינית מרתקת, פילוסופית ומעשית, של מערכת איכויות ותהליכים המציגים את תנועת היצירה של היקום, ההקשרים ביניהם והתוצאה שלהם. היא משמשת אותנו להעמקה בהבנת תרגול הצ'י קונג והטאי צ'י. לפניכם היכרות ראשונית.

קרא עוד »

הרוח החיונית – ג'ינג שן

טיפוח הרוח האנושית בעיניי הדאו הסיני. מה היא בכלל רוחניות? הידעתם שהרוח האנושית נוצרה מהרוח של היקום כולו? הידעתם שהרמוניה רוחנית מביאה להרמוניה גופנית, בריאות והגשמה עצמית. על כך במאמר, מאת צחי שוחט.

קרא עוד »

השיבה למקור הקיום – הכאוס הקדום

התהליך הרוחני של האדם על הארץ, קשור להתחברות שלו למקור הקיום. מה הוא אותו מקור על פי תפיסת הדאו הסינית? כיצד מתחברים אליו? ומה הכוונה בלשוב אליו. על כך במאמר. מאת צחי שוחט.

קרא עוד »

צ'י קונג לניקוי אנרגטי

לימדו צ'י קונג פשוט לניקוי אנרגטי. הוא מתאים מאוד למטפלים העוסקים בטיפולים אנרגטיים וגם לניקוי יומיומי מאנרגיות "שליליות".

קרא עוד »

ארבעה מוקדי אנרגיה עקריים

ארבעת מוקדי האנרגיה העיקריים לעבודה פנימית – ניי גונג וצ'י גונג. דאן טיין, מרכזה לב, העין השלישית והבאי חוי- הכתר. מתוך קורס הילינג סיני פרח הלוטוס.

קרא עוד »

הדאו הצ'י והיצירה

מה הוא הצ'י? מה הוא מקור הבריאה? מה הוא תהליך הבריאה? זאת על פי הפילוסופיה הסינית. מתוך חוברת קורס הילינג סיני פרח הלוטוס.

קרא עוד »

צ'י קונג – תרגול עגור לבן

סדרת צ'י קונג עגור לבן – מאחדת בתוכה שלשה רבדים של תרגול – חלק ראשון, בריאותי. חלק שני, מביא עוצמה פנימית שמוקרנת החוצה, חלק שלישי מטפח את הרוח. תמונות מקוריוץ של הגראנד מאסטר – ממ סיו צ'ונג.

קרא עוד »