09-7416199


הפטיש 11, הוד השרון

צחי שוחט סיפו

אודות מרכז עגור לבן

מורה ראשי:  סיפו צחי שוחט.  
מדריכים:  אייל חי, טל צור, יפית בן שלמה, מיתם גוברין.

מרכז עגור-לבן בהוד השרון הוקם ע"י סיפו צחי שוחט בשנת 1998. הוא ממשיך דרכה של שושלת עתיקה של נזירים טיבטים ומורים סיניים, אשר טפחו עצמם ברבדים שונים – אומנויות לחימה, פילוסופיה עמוקה, רפואה הוליסטית, ותפיסות רוחניות המחברות את האדם לעצמו ולסביבה. 
מרכז עגור לבן הוא מרחב עם אווירה חמה של לימוד, עשייה והתפתחות. הוא אי של שקט בתוך הים הסוער של החיים המודרנים ומציע קרקע רחבה ללמידה שלמה של אומנות עתיקה, עם סובלנות לאוכלוסיה מגוונת, בה יכולים כל אחד ואחת למצוא דרכם במסע  החיים.

כחלק מאסכולה מסורתית ועתיקה, המרכז כולל בתוכו כמה מאפיינים לימודיים, שכל אחד מהם מקבל התייחסות משל עצמו. מתוך הראייה השלמה שלנו כבני אדם המתפחים עצמם, מאפיינים אלו מתאחדים אצלנו בעשייה הכוללת:

את השיעורים במרכז בהוד השרון, בכל הרמות, מעביר סיפו צחי שוחט בעזרתם הנאמנה והמקצועית של מדריכים מוסמכים, העוסקים באומנות באופן שוטף לאורך שנים. גם הם, כמוהו, רואים בהדרכה חלק בלתי נפרד מדרכם האישית.

בנוסף לשיעורים השבועיים, במהלך השנה מתקיימים סמינרים של סוף שבוע בתחום הקונג פו והטאי צ'י. מתקיימות סדנאות צ'י קונג לקהל הרחב ופעם בשנה נוסעת משלחת תלמידים לאימונים אצל מאסטר צ'אנג קאו-ווא בהונג הונג.    

ראוי לציין ולהדגיש כי כל השיעורים במרכז מסורתיים באופיים, שיטתיים והדרגתיים. הם בונים את המתרגל מהבסיס הטכני והגופני ועד לרמה הפנימית הגבוהה אליה הוא יכול להגיע. אין צורך ברקע קודם על מנת להצטרף אלינו, אך יש צורך ברצון גבוה, סבלנות והתמדה.  

אתם מוזמנים להשתתף ולהתרשם בשיעור ניסיון בכל אחת מהפעילויות שלנו, ללא תשלום!

לקבלת פרטים נוספים השאירו פרטיכם כאן, או התקשרו אלינו 09-7416199.